fbpx

Tatil kelimesiyle ayrılmaz ikili olan “Erken Rezervasyon” kavramı!

Gelelim, Erken rezervasyon kavramına…

Erken rezervasyon, her yılın Aralık ayında başlayan ve Nisan ayı ortalarına kadar uzanan, avantajlı tatil indirimi günleridir. Aylar öncesinden planlanmış bir tatili siz önceden parasını ödeyip alıyorsunuz ve bu erken ödemenin karşılığında da size oldukça ciddi indirimler sağlıyor.

Erken rezervasyon indirimi nedir?

Erken rezervasyon, yaz mevsimi için planladığınız tatilinizi bir kaç ay öncesinden cazip ödeme seçenekleri ve %40’a varan indirimlerle satın alma imkanı veren kampanyalardır.

Otellerde Aralık ayında start veren erken rezervasyon, sezon içinde yani Nisan ve Ekim ayları arasında yapılacak tatil rezervasyonlarını da kapsıyor. Bu dönem içerisinde tatil yapmayı planlayanlar, ödemelerini 6-7 ay öncesinden yapması durumunda erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmış oluyorsunuz. Erken rezervasyon otelleri, tatil severlere cazip indirim imkanı sunduğundan; tatilci bu indirimden doğrudan yararlanabilmek ister.

Erken rezervasyon nasıl yapılır?

Tatile Çıkacağınız Tarihi Belirleyin.

Erken rezervasyonun mümkün olduğunca erken yapılması, tatil için ödenecek tutarın da daha az olması demek. Ayrıca seçtiğiniz bölge veya otelde olası yer bulamama durumlarının önüne geçmek için de erken karar vermek de fayda var.

Kafanızda “6 ay önceden ne zaman izin alabileceğimi nereden bileceğim?”gibi çeşitli sorular olabilir. Bu tür mazeretlerin çözümü mutlaka vardır. Her yıl aşağı yukarı belirlenmiş tatil zaman dilimleri var şirketler için. Bu tarihler için önceden şirketinize yazılı başvuruda bulunabilirsiniz. Belirttiğiniz tarihlerde izne çakacağınızı da aylar önceden söyleyin. Böylece herkes aylarca önceden sizin o tarihte olmayacağınızı bilecektir. Bu çözümler sayesinde de erken rezervasyon fırsatıyla uygun fiyata aldığınız tatile çıkabilirsiniz demektir.

Tatile Gitmek İstediğiniz Bölgeyi Seçin.

Erken rezervasyon fırsatlarını araştırmadan önce tatile gideceğiniz bölgeye karar verin. Yoğun bir iş yaşamı sonrasında iyi bir dinlenme ve tatil düşünüyorsanız ona göre destinasyon seçmenizi öneririz . Termal oteller dinlenmek için şahane fikirdir. Erken rezervasyon fırsatı termal otelleri de kapsar. Armas Termal’de erken rezervasyon fırsatlarımızı değerlendirebilirsiniz.

Tatile Gideceğiniz Termal Oteli Seçin

Tatil rotanızı seçerken bazen destinasyon tercihini yaptıktan sonra otel tercihi yapın; yahut eğer beğendiğiniz niteliklere ve uygun fiyata sahip bir otel bulduğunuzda tercihiniz otel öncelikli olarak kullanın. Termal otel tatilinizde Termal Su ve minerallerin özelliklerini dikkate alın. Kırşehir bölgesi termal suların en zengin ve faydalı olduğu bölgelerdendir. Termal tatillerinde yalnızca termal su ayrıcalığıyla yetinmemenizi öneririz. Armas Termal’de ünlü doktor balıklar, tuz odası, sauna ve içilebilir termal su gibi bir çok seçenek sizi bekliyor.

Termal Tatilinizde Erken Rezervasyon Fırsatı

Erken rezervasyon ile tatil döneminde, %35’e varan indirimler ve peşin fiyatına 9 taksit seçenekleri ile Armas Termal’i seçebilirsiniz. Otelimizde sağlıklı ve güzelce dinlenebileceğiniz bir tatil seçimi yapmış oluyorsunuz.  Araştırmalarınızın ışığında web sitemizden veya telefonla arayarak erken rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Armas Termal’de Güvenli Online Rezervasyon! Özel güvenlik sistemi ile kredi kartınızın numarası şifrelenip, kaydedilmeyecek bir formata getiriliyor.

Tatilin Keyfini Çıkarın

Üst başlıklarımızı dikkate alır ve erken rezervasyon imkanlarını zamanında kullanırsanız, çok daha uygun fiyatla termal tatili yapabilirsiniz. Erken rezervasyonun avantajlarından faydalanmanızı öneririz. Bunun için de zamanında karar vermeli, resmi tatil ve izin dönemlerini önceden ayarlamalı ve harekete geçmelisiniz.

O zaman biz de kendi ülkemizin nadide otellerinde, yabancılar gibi uygun fiyata tatil yapma şansını yakalamış oluruz.

Tatil planınızı hazırlamaya başlayın deriz. Çünkü Armas Termal’de erken rezervasyon fırsatlarımız devam etmekte!